У які строки приватні агентства зайнятості мають подавати відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб?

Дата: 05.01.2024 10:44

Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), подається приватними агентствами зайнятості до філій обласного центру зайнятості щоквартально, не пізніше 15 числа місяця після звітного періоду.

У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання звіту є перший після нього робочий день.

Звітність за IV квартал 2023 року має бути подана не пізніше 15 січня 2024 року.

В умовах воєнного стану подання звітності може бути відтерміновано до його припинення чи скасування (звітність може бути подана протягом 3-х місяців після такого припинення чи скасування).

Нагадаємо, що форма звітності № 1-ПА та Порядок її подання затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851.

Електронний варіант звіту на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/dglho