Топ 10 вакансій, які найрідше зустрінеш на Кіровоградщині

Дата: 16.11.2023 10:47

Топ 10 вакансій, які найрідше зустрінеш на Кіровоградщині

Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості виокремили із бази даних пропозиції роботи, які найрідше можна зустріти на Кіровоградщині. Які ж це вакансії?

1. Фахівець з громадського здоров'яозробляє та проводить дослідження, які грунтуються на існуючих доказах та доповнює наукову базу для практики громадського здоров'я) – з/п 20 000.
  2. Адвокатабезпечує правову безпеку підприємства; складає, аналізує, супроводжує та укладає договори) –  з/п 15 530.
  3. Хронометражист на підземних роботахиконує хронометражні спостереження на підземних роботах) – з/п 14 520.
  4. Оператор дефектоскопного візка (веде процес виявлення дефектів у рейках ультразвуковим рейковим дефектоскопним візком) – з/п 11 000.
  5. Овочівникдійснює своєчасний догляд за рослинами в тепличному комбінаті) – з/п 10 000.
  6. Оператор профілевигинального агрегата (обробляє вироби з металу) – з/п 9 000.
  7. Палітурникрошурувально-палітурні роботи; листопідбір, фальцувальні роботи) – з/п 7 500.
  8. Бляхар иготовляє, ремонтує, виконує монтаж та усуває особливо складні деталі, вироби та вузли з листового металу) – з/п 7 145.
  9. Художник-оформлювач (планує, проєктує та виготовляє декорації для свят та масових заходів) – з/п 6 700.
  10.  Художник (створювати ескізи для модельного виготовлення ювелірних виробів) – з/п 6 700.

Зацікавили вакансії? Звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування! Бажаєте переглянути інші пропозиції роботи? Пропонуємо: