Щорічно 1 жовтня у світі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. З цього приводу у нашій громаді пройшов ряд заходів для таких людей.

Дата: 03.10.2023 13:38

Сільський голова Руслан Юрійович Садіков завітав із привітаннями до Центру надання соціальних послуг в с.Надлак, де проживають 30 саме таких людей поважного віку. Він висловив їм щирі привітання, побажання жити ще багато років у здоров’ї, мирі, радості. А також, в якості подарунку, залишив їм смаколики до чаю. Мешканці Центру, в свою чергу, подякували Руслану Юрійовичу за привітання, за те, що про них пам’ятають і допомагають та запрошували в гості ще.

У бібліотеках громади теж пройшли цікаві зустрічі для людей «золотого» віку. У Вільшанці пройшов день відпочинку «Мудрі посиденьки», в Тимофіївці – зустріч «Поклонімося старості, поважаймо її», в Надлаку – святковий захід «Летять літа, як білі журавлі».

Для них працівники культури підготували невеликі концертні програми, цікаві тематичні обговорення, конкурси, вікторини, цікаві виставки, разом із ними повернулися в часи їхньої молодості за допомогою пісень… Завершилось усе розмовами за чашечкою ароматного чаю зі смаколиками, спонсорами яких виступили сільська рада та приватні підприємці громади.

Скрізь панувала дружня, затишна атмосфера, старше покоління залишилися задоволеними і понесли додому гарний настрій.