Ось і завершується перший місяць осені. Прийшов час підвести підсумки літньої господарської праці.

Дата: 27.09.2023 10:36

Усі, мабуть, пам’ятають, що минулого року за ініціативи сільського голови Садікова Руслана Юрійовича та директора КП “Добробуд» Кирсті Віктора Васильовича наша громада долучилась до всеукраїнської кампанії «Сади Перемоги». Цьогоріч було вирішено знову прийняти участь у цій кампанії.

На тому ж полі площею 1,2 га працівники КП «Добробуд» навесні знову висадили картоплю. Доглядати за нею та збирати врожай їм допомагали працівники Кальниболотського округу: апарату, культури та освіти. Ми щиро вдячні їм за їхню працю, за їхні натруджені руки, витрачений час і сили. Це все того вартувало, так як завдяки вам отримали досить хороший врожай.

Висловлюємо вдячність також і працівнику Надлацької МПО Малахову М.В. за надання необхідної техніки для збору картоплі.

Зібраний врожай зберігатиметься для потреб жителів Надлацької територіальної громади та надання її в якості гуманітарної допомоги для наших захисників на передові.