Цікавить 3D-графіка? Навчайтеся створювати об’єкти та сцени

Дата: 04.08.2023 09:59

Цікавить 3D-графіка? Навчайтеся створювати об’єкти та сцени

Запрошуємо опанувати сучасний напрям професійної діяльності в ІТ-сфері та стати кваліфікованим фахівцем з 3D-моделювання. Служба зайнятості підготувала для вас курси цільового призначення за навчальною програмою «Створення об’єктів та сцен 3D-графіки».

Про принципи створення об’єктів у 3D-редакторах, моделювання та рендеринг вам розкажуть кваліфіковані викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За короткий час ви опануєте редактори тривимірної графіки та дізнаєтесь тонкощі цієї нелегкої, але цікавої справи.

Початок – 15 серпня 2023 року.

Бажаєте переступити поріг та розпочати знайомство зі сферою ІТ? Не зволікайте! Звертайтеся за деталями навчання за номером телефону +38 (066) 581 87 84. Для спілкування пропонуємо також наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути за посиланням http://surl.li/jkwyk.