Сьогодні – День національної поліції України.

Дата: 04.07.2023 13:09

Сьогодні – День національної поліції України, який відзначається щорічно 4 липня з 2018 року. Тоді дату офіційно затвердив указом президент Петро Порошенко. Це число обрано не випадково, а з урахуванням однієї визначної події в історії становлення цього державного інституту. Так, саме в четвертий день липня у 2015 році перші патрульні поліцейські в Україні прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Робота поліцейських вимагає великої відваги та високого професіоналізму, і ви справляєтеся з нею на найвищому рівні!

Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю! Бажаємо завжди мати заряд бадьорості й сил, постійно опинятися в потрібному місці та в потрібний час, ніколи не забрідати в глухий кут справи, кожен раз доводити свій професіоналізм і відвагу, міцно берегти своє щастя і вірити в свою удачу. А також – ще більше мужності, витримки, наснаги та стрімкого кар’єрного зростання!

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.