Дата: 16.06.2023 15:04

16 червня 2023 року відбулася чергова 30-та сесія восьмого скликання Надлацької сільської ради, під головуванням сільського голови Садікова Руслана Юрійовича.

Відповідно до порядку денного було розглянуто такі питання:

1. Про затвердження Переліку об’єктів, які перебувають у власності Надлацької територіальної громади в новій редакції.

2. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.

3. Про затвердження «Програми з підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік».

4. Про вхід до складу засновників та прийняття Іванівського ДНЗ «Барвінок» у комунальну власність Надлацької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області та його перейменування.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №1110 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Надлацької сільської ради та її виконавчого комітету інших виконавчих органів ради» зі змінами.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №1108 «Про затвердження штатних розписів по Надлацькій сільській раді» зі змінами.

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №1107 «Про бюджет Надлацької сільської територіальної громади».

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Голованівської районної військової адміністрації на 2023 рік.

Розглянувши дані питання присутніми було прийнято відповідні рішення.

Щодо земельних питань – було прийнято рішення перенести їх на розгляд депутатів на наступній сесії через недостатню кількість присутніх депутатів.