Продовжуємо і далі дбати про благоустрій громади

Дата: 19.06.2023 08:25

Продовжуємо і далі дбати про благоустрій громади, навколишнє середовище та культуру жителів наших сіл. Задля цього регулярно проводяться різні види робіт.

Сьогодні, наприклад, працівниками КП "Добробуд" розпочато установку урн для сміття в селі Надлак, які були закуплені Надлацькою сільською радою. Протягом тижня урни для сміття, загальною кількістю 100 шт., встановлять і в інших селах громади.

Дякуємо працівникам КП "Добробуд" за їхню працю. Сподіваємося вона буде не даремною і жителі громади цінуватимуть її - всі встановлені урни залишаться на місцях, а не будуть вирвані і понівечені. А разом з тим і вулиці наших сіл стануть чистішими!