A A A K K K
для людей із порушенням зору
Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи зобов’язаний безробітний запровадити підприємницьку діяльність після проходження профнавчання?

Дата: 12.06.2023 10:22
Кількість переглядів: 65

Фото без опису

Чи зобовязаний безробітний запровадити підприємницьку діяльність після проходження профнавчання?

 

Так, зобов’язаний.

Нагадаємо, що відповідно до частини 2 статті 35 Закону України “Про зайнятість населення” професійне навчання зареєстрованих безробітних здійснюється Державною службою зайнятості, у тому числі для самозайнятості чи провадження підприємницької діяльності безробітних.

Відповідно до пункту 20 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264, безробітний, який пройшов професійне навчання за сертифікатом на навчання для самозайнятості або провадження підприємницької діяльності, зобов’язується протягом 30 календарних днів після завершення навчання запровадити підприємницьку діяльність шляхом реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Довідково. Цей матеріал є черговим із низки запитань-відповідей щодо застосування норм вищевказаного Порядку. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook  06 червня 2023 року http://surl.li/hxson

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року                    № 264 та затверджений нею Порядок розміщений на вебсторінці Державного центру зайнятості, перейдіть за посиланням https://www.dcz.gov.ua/docs

Є бажання за сприяння Державної служби зайнятості пройти професійне навчання за професіями, актуальними на ринку праці? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/eghis  Ми є у Telegram t.me/dcz_kir

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь