4 червня в Україні відзначається День вшанування пам'яті, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 05.06.2023 08:56

Цей державний пам'ятний день запроваджено з 2021 року рішенням Верховної Ради України.

На превеликий жаль в наш час цей день набуває все більшої значущості. Адже в Україні від початку бойових дій майже щодня гине або отримує поранення як мінімум одна дитина.

Ми не знаємо точної кількості жертв дітей, але на даний час відомо про 989 поранених та 483 загиблих маленьких ангелів.

Як? Як можна так безсердечно вбивати ні в чому невинних дітей, які тільки починають жити?

Ці факти вбивств та поранень українських дітей, насилля над ними, їх примусова депортація до росії є свідченням геноциду українського народу через дітей та злочинів проти людяності. Україна зараз робить усе можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію російської федерації.

Адже діти - це майбутнє нації! Ми ніколи не пробачимо їм ці звірства! Обов'язково помстимося!

Вічна пам'ять невинноубієнним янголам!..

З повагою, сільський голова Руслан САДІКОВ.