1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 16:32

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей . З нагоди свята у Надлацькій сільській бібліотеці відбувся бібліопікнік "Сяйте усмішки -- сонцем зігріті

Миру і щастя-- всім дітям на світі "

Свято розпочалося у бібліотеці і продовжилося за її межами.Діти відповідали на запитання вікторини "У гостях героїв казок",інтелектуальної гри "Що? Де?Коли?,пригадували прислів'я про книги,скдадали пазли.Далі дійство продовжувалося на свіжому повітрі.Працівники БК організували та провели різноманітні конкурси, веселі ігри,танцювальний флешмоб "Ми разом",Чуча--Чача".Діти змістовно провели своє дозвілля.По закінченні заходу учасники отримали призи та сувеніри,а також солодощі ,які надали керівники громади.