Ремонт авто: від хобі до прибуткової професії

Дата: 31.05.2023 14:46

Ремонт авто: від хобі до прибуткової професії

Живете автомобільною темою? Знаєте всі гвинтики і шайбочки авто? На дозвіллі ремонтуєте машини друзям і собі? Пропонуємо почати робити це професійно, щоб хобі стало для вас і джерелом доходу. Опановуйте професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Приєднуйтеся до професійного навчання, яке розпочнеться 12 червня поточного року. Його проведуть викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, а у процесі експлуатації – обслуговувати і ремонтувати. Все це –  справа слюсаря з ремонту автомобілів. Навчіться виконувати її, як справжній майстер!

Які перспективи зайнятості? Потреба в професійних автослюсарях постійно зростає, оскільки  збільшується і урізноманітнюється автомобільний парк України. Тому робота для автомобільних майстрів завжди буде!

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості на базі Львівського центру професійно-технічної освіти, тут http://surl.li/hgrdh

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir