Повертаємося до теми доріг

Дата: 29.05.2023 08:37

Як ми повідомляли дещо раніше, на території громади розпочалися роботи по ремонту доріг. На сьогоднішній день уже завершені майже всі заплановані ділянки, окрім шляху Тимофіївка-Мале Коновалово – очікуємо на фінансування з області.

За невеликий відрізок часу працівники філії «Новоархангельська ДЕД» зробили немало роботи в нашій громаді. Виконали ямковий ремонт по усіх селах та сполучних шляхах між деякими з них.

В с.Кальниболота окрім ямкового ремонту було ще проведено грейдерування деяких вулиць та простелено асфальт по вулиці, де живе ветеран російсько-української війни Єременко Віталій, котрий, отримавши тяжкі поранення при виконанні бойового завдання, пересувається з допомогою колісного крісла; а ще він має доньку, яка через хворобу також переміщується тільки з допомогою такого ж крісла.

В даний час проводяться роботи в с.Калинівка. Ремонт даної ділянки профінансувала область.