​​​​​​​Педикюрник – професія для тих, хто мріє стати затребуваним у nail-індустрії

Дата: 12.05.2023 11:04

Фото без описуПедикюрник – професія для тих, хто мріє стати затребуваним у nail-індустрії

Є такі професії сфери послуг, без яких сучасна людина не зможе обійтися.  Згодні? Серед них – професія педикюрник!

Чому?  Педикюр, постійний догляд за ногами – краща гарантія краси  та здоров’я. У поєднанні із загальним гігієнічним доглядом за тілом педикюр поліпшує стан організму, попереджує розвиток захворювань стоп і пальців ніг.

Тож, якщо вас приваблює nail-індустрія і ви хочете стати майстром педикюру, тоді вам, безумовно, необхідно здобути якісну спеціальну освіту.

У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості, яка 25 травня цього року організовує на базі Одеського центру професійно-технічної освіти навчання за професією «Педикюрник».

Одеський центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості – один з кращих навчальних комплексів для професійної підготовки дорослого населення, оснащений найсучаснішим обладнанням та устаткуванням.

Заклад надає унікальну можливість всім бажаючим освоїти професію, отримати базові знання з педикюрної справи та стартувати в сфері нігтьового сервісу.

Звертаємо увагу, що цей курс навчання не лише для здоров'я і краси, а швидше за все –  вимога часу, необхідність для кожного. Майстер нігтьової естетики – це професія, призначена для усіх, хто зацікавлений у своєму успіху.

Професія майстра педикюру є і буде затребуваною ще довгий час.

Чекаємо саме на вас! Долучайтеся!

Інші навчальні програми та професії, які можна здобути тут в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

Цікаво? Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть нам у Telegram - t.me/dcz_kir.