З приходом весни кожен господар дбає про чистоту, порядок і красу біля своїх угідь.

Дата: 11.05.2023 13:20

Так і жителі Надлацької громади не є виключенням. За ініціативи та сприяння сільського голови Руслана Юрійовича Садікова, з приходом тепла, відбувся ряд заходів по благоустрою території.

Активну участь у цих заходах взяли працівники апарату сільської ради, працівники культури та освіти, ФАПів, Центру надання соціальних послуг та МПО, старости Кальниболотського (Гаврилюк М.О.) та Вільшанського (Гула О.Ю.) старостинських округів. Звісно ж, не обійшлося без посильної роботи працівників КП «Добробуд», директором якого є Кирстя В.В..

Спільними зусиллями усіх нас було проведено чималу роботу: розчищення чагарників в окремих ділянках населених пунктів сільської ради, прибирання та вивезення сміття в спеціально відведені для цього місця, упорядкування дерев, приведення до ладу дитячих майданчиків та сільських вулиць, а також відновили вуличне освітлення по всій нашій території. Окрім цього здійснили висадку зелених насаджень: різноманітних дерев, квітів, кущів, які милуватимуть своєю красою погляд кожного жителя та гостя громади.

Також щиро вдячні кожному фермеру, аграрію та звичайному жителю громади, хто долучився до весняного благоустрою та упорядкував території своїх присадибних ділянок та господарських угідь.

Щиро сподіваємося, що наша спільна робота не була марною, її цінуватимуть і шануватимуть. Адже все це зроблено для кращого і затишнішого життя усіх вас!