Попередження про планові відключення світла у травні

Дата: 20.04.2023 13:14

Новоархангельський РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» попереджає, що в зв’язку з проведенням у травні місяці 2023 року капітального ремонту та технічного обслуговування ліній електропередач та трансформаторних підстанцій будуть проводиться планові відключення споживачів електроенергії, а саме:

Л-117 яка живить с. Кіндратівна (повністю) - 09, 15.05.2023р.;

Л-152 яка живить с. Надлак (вул. Шевченка, Весняна, Польова, пров. Шевченка, Річний), с. Іванівна (повністю) та с. Вукотичево (повністю) - 02, 04.05.2023р.;

Л-162 яка живить с. Кальниболот (Пташник, Водокачка, МТФ №4 ТОВ «Кочубій», вул. І.Франка, Лепетенка, Шевченка) - 16, 18.05.2023р.

Всі відключення в мережах Новоархангельсь кого РЕМ у вказані дні будуть проводитись протягом світлового дня з включенням на ніч.

Уточнені дати та час відключення додатково можна дізнатись у чергового диспетчера Новоархангельського РЕМ за телефоном 2-25-00.