До відома Надлацької територіальної громади!

Дата: 27.03.2023 13:06

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Загалом триває запис до 8 бригад з добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину»«Кара-Даг», «Рубіж»«Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

29 березня 2023 року о 1100 годині в приміщенні сільської ради за адресою: с. Надлак, вул. Адміністративна, 2, відбудеться  проведення агітаційних заходів робочою групою під час якої буде здійснено інформування громадян про умови вступу та вимоги , які висуваються до кандидатів у підрозділи «Гвардії наступу».

Запрошуємо взяти участь у даному заході працівників підприємств, установ, організацій та всіх бажаючих.