Весняна толока - гарний спосіб відволіктися від сірої буденності, щоденних проблем

Дата: 16.03.2023 15:39

Адже весна - це пора розквіту, відродження, пробудження природи від зимового сну, а разом з тим і пробудження гарного настрою в людей. З приходом весни все навколо змінюється на краще. І, звичайно ж, без людської допомоги тут не обходиться.

Саме тому, за розпорядженням сільського голови Садікова Руслана Юрійовича, 14-15 березня по всій території Надлацької територіальної громади було організовано "велике прибирання" під гаслом "Зробимо громаду чистою разом!".

Працівники апарату сільської ради, старостинських округів, КП "Добробуд", культури, освіти, ФАПів та амбулаторій, МПО, Центру надання соціальних послуг, підприємств та організацій різних форм власності та більшість мешканців громади зробили чималу роботу в розчищенні занедбаних ділянок сіл. А також провели роботи з благоустрою біля адмінбудівель, закладів освіти, підприємств, своїх житлових та господарських угідь.

Дякуємо усім, хто долучився, хто підтримав ініціативу і допоміг у приведені до ладу території сіл, що належать до сільської ради. Щиро сподіваємося, що чистота і порядок підтримуватиметься завжди! Адже усі пам'ятають, що "чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!"