Гвардія наступу» продовжує набір добровольців

Дата: 16.03.2023 10:52

Для посилення української сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високовмотивованими воїнами держава розпочала національну кампанію з рекрутингу. Вона спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще відповідають їм за ідеологією та цінностями.

Загалом триває запис до 8 бригад з добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину»«Кара-Даг», «Рубіж»«Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.