«Благодійний фонд «БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ».

Дата: 20.02.2023 08:24

Згідно з розпорядженням сільського голови Надлацької сільської ради №212 від 20 грудня 2022 року, було створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом до місця проживання (перебування) постраждалих осіб чи іншого вказаного ними місця.

До складу мобільної бригади увійшли:

Шипко М.В. - головний спеціаліст відділу ЦНАП;

Бевз Т.В. - спеціаліст відділу ЦНАП;

Дзюба Л.В. - начальник відділу служби у справах дітей;

Борисенко В.В. - фахівець з соціальної роботи;

Таран В.В. - поліцейський офіцер громади;

Рудь О.О. - практичний психолог.

Для перевірки функціонування мобільної бригади 15 лютого до нас завітали представники з БО «Благодійний фонд «БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ».

Для покращення ефективності роботи та ресурсної підтримки діяльності даної мобільної бригади ними було передано: мобільний телефон, павербанк, ліхтар та містка аптечка.

Все це було придбано за кошти UNICEF в рамках проекту «Швидке реагування для підтримки дітей та їхніх сімей, у тому числі ВПО постраждалих від війни в Україні».

За консультаціями та при потребі виїзду бригади в належне місце ви можете звернутися за номером телефону:

0967985851.