Бажаєте стати касиром? Навчайтеся!

Дата: 16.02.2023 16:09

Бажаєте стати касиром? Навчайтеся!

Якщо ж ви перебуваєте у пошуках стабільної роботи, ми радо запропонуємо вам професію «Касир торговельного залу». Не маєте елементарних знань щодо прийому, обліку, видачі та зберігання грошових коштів і цінних паперів, основ психології?

Є бажання опанувати ази професії сфери торгівлі? Для вас є чудова пропозиція – навчання за сприяння Державної служби зайнятості.

21 лютого 2023 року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості стартує професійне навчання за професією «Касир торговельного залу». Термін навчання – 5,3 міс.

Умовами направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані у Державній службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir