єРобота: з 1 лютого українці подали понад 700 заяв на мікрогранти для старту й розвитку бізнесу

Дата: 16.02.2023 15:43

Перша хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів для започаткування чи розвитку свого бізнесу стартувала цього року 1 лютого. На сьогодні заяви на мікрогранти від держави подали 767 українців. Загалом вони попросили мікрогрантів на 176 млн грн. Заявники, які успішно пройдуть перевірку своєї кредитної історії, реалістичності бізнес плану, співбесіду в Центрі зайнятості, отримають мікрогранти до 250 тис грн.

Нагадуємо, цього року Уряд планує видати понад 7000 мікрогрантів, в бюджеті на це передбачено 1,8 млрд грн. Загалом у 2023 році буде проведено 20 хвиль подачі заявок.

Детальніше тут: http://surl.li/ewbcf