Поліцейський офіцер громади

Дата: 30.01.2023 14:42

У липні 2022 року Надлацька територіальна громада долучилася до впровадження проекту "Поліцейський офіцер громади" і було підписано меморандум про співпрацю з поліцією Кіровоградщини.

Поліцейським офіцером громади після проходження конкурсу було обрано Тарана Віталія Віталійовича, котрий до цього два роки працював дільничим офіцером на нашій території.

За сприяння сільського голови Садікова Руслана Юрійовича та депутатського корпусу, відповідно до вимог проєкту, було облаштовано робоче місце поліцейського. Для цього було придбано усю необхідну комп'ютерну техніку, меблі, оформлено кімнату відпочинку. Також придбано новий службовий автомобіль Renault Duster, що значно покращить роботу офіцера, адже з його допомогою поліцейський зможе швидше прибути до потрібного місця.

12 січня, відбулося відкриття поліцейської станції. Офіцеру громади передали ключі від робочого місця та автомобіля. На заході був присутній очільник поліції області Роман Сергійович Козьяков, котрий привітав поліцейського громади і побажав успіхів у його нелегкій роботі.