3D моделювання у медицині! Цікаво? Служба зайнятості запрошує на курси

Дата: 23.01.2023 11:23

3D моделювання у медицині! Цікаво? Служба зайнятості запрошує на курси

Ви маєте фахову передвищу медичну освіту? Володієте інформаційно-комп’ютерними технологіями Windows, а також навичками роботи з редакторами AutoCAD?

А ще у вас є бажання підвищити професійні компетенції у використанні                              3D-моделювання в медичній сфері? Служба зайнятості організовує курси цільового призначення за навчальною програмою «Використання 3D-моделювання у медичній сфері».

Навчання будуть проводити викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Слухачі курсів матимуть змогу підвищити кваліфікацію в оволодінні інноваціями у створенні 3D-моделей за знімками магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії.

Початок навчання – 30 січня 2023 року.

Бажаєте йти в ногу з часом та розширювати свої знання у медичній сфері? За деталями навчання звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir