ОГОЛОШЕНО СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2023

Дата: 19.01.2023 15:51

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці -відзначається День охорони праці. У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023. Попри війну, ми маємо провести цей конкурс та зробити свій внесок у перемогу України.

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (з грудня по лютий) згідно з пунктом 6 Положення про проведення Конкурсу територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях. Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України (березень - квітень).

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:

• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
  • вихованців позашкільних навчальних закладів.
  • На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
  • Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.
  • На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:
  1. Назву малюнка.
  2. Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.
  3. Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.
  4. Назву навчального закладу.
  5. Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

перша група – від 6 до 10 років;

друга група – від 11 до 14 років;

третя група – від 15 до 18 років.

Прохання малюнки надсилати за адресою; м. Кропивницький, 25006, вул. Театральна, 24, п/с 1/37

• Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

• До 15 квітня 2023 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
  • До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Організатори

• Науково-виробничий журнал «Охорона праці»
  • Державна служба України з питань праці

Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya