На Кіровоградщині є гостра потреба у лікарях-педіатрах

Дата: 09.01.2023 15:31

На Кіровоградщині є гостра потреба у лікарях-педіатрах

20 000 гривень заробітної плати пропонують роботодавці Кіровоградщини лікарям-педіатрам, а частина із них готова надати житло майбутнім працівникам.

Здійснювати щоденний огляд дітей, систематичний нагляд за виконанням санітарних правил і режиму дня, застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих дітей  - серед обов’язків лікарів-педіатрів.

Маєте відповідну освіту та бажання лікувати дітей? За детальнішою інформацією звертайтеся до фахівців Кропивницької філії обласного центру зайнятості (0 (522) 32 20 48), Знам’янського управління Кропивницької філії обласного центру зайнятості (0 (5233) 7 47 04), Вільшанського відділу Голованівської філії обласного центру зайнятості 90 (5250) 9 75 89), Новоукраїнської філії обласного центру зайнятості (093 480 88 28), Маловисківського управління Новоукраїнської філії обласного центру зайнятості (0 (5258) 5 13 69), Олександрівського управління Кропивницької філії обласного центру зайнятості (098 368 33 10).

Хочете знати про інші актуальні вакансії? Вам сюди: