Оператор безпілотника: жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

Дата: 09.01.2023 15:30

Оператор безпілотника: жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

Завдяки успішній співпраці та допомозі нашого соціального партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine, яке підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини, реалізовано ряд успішних проєктів у сфері зайнятості.

За допомогою отриманого від GIZ обладнання в Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ вже друга хвиля слухачів навчається за програмою «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)», яка на сьогодні є однією з найбільш популярних. Освітній процес включає в себе не лише теорію, а й набуття практичного досвіду з вивченням технічних особливостей роботи з додатковим обладнанням.

Долучитись до цієї програми можна у Рівному, Дніпрі, Полтаві та Одесі

Тривалість навчання - від 3 до 5 днів. Вартість коливається в межах від 1000 грн до 3000 грн. Здобути навички керування БПЛА може кожен охочий, навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне.