Go To Business: розвивайте свої ідеї та перетворюйте їх на бізнес

Дата: 17.11.2022 13:22

Go To Business: розвивайте свої ідеї та перетворюйте їх на бізнес

Go To Business — програма підтримки підприємницьких талантів у сфері Agri Food для українців, які бажають розвивати свої ідеї та перетворювати їх на бізнес.

Програма триває 2 тижні та складається з 6 воркшопів, які охоплюють всі основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від ідей та розробки бізнес-моделей до фінансування стартапу та його презентації. У фіналі програми учасники з найкраще пропрацьованими рішеннями отримають фінансові та інші призи.

Участь у програмі безкоштовна.

Заявки приймаються до 23 листопада 2022 року. Деталі та реєстрація тут: http://www.gotobusinessua.com/.