A A A K K K
для людей із порушенням зору
Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи стягується плата за видачу дозволів на застосування праці іноземців, які брали участь у відсічі збройної агресії РФ?

Дата: 11.11.2022 11:45
Кількість переглядів: 15

Чи стягується плата за видачу дозволів на застосування праці іноземців, які брали участь у відсічі збройної агресії РФ?

 

Ні, не стягується.

Безоплатна видача дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, які брали безпосередню участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України, передбачена частиною 4 статті 42-4 Закону України «Про зайнятість населення»  https://cutt.ly/ZMi5BGQ .

Примітка. Роботодавцям потрібно враховувати, що строк розгляду заяви про видачу дозволу (до 7-ми робочих днів) в такому випадку продовжується до отримання інформації від Міністерства оборони України. Інформацію про таку участь обласний центр зайнятості самостійно отримує від зазначеного міністерства.

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/VNiez6n

Ми є у Telegram https://t.me/dcz_kir

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь