Ви електрогазозварник? Удосконалюйтесь разом із службою зайнятості

Дата: 03.11.2022 10:03

Ви електрогазозварник? Удосконалюйтесь разом із службою зайнятості

З’єднання (зварювання) елементів металоконструкцій та ін., збір заготовок (вузлів) конструкцій, налагоджування зварювального устаткування – вам це знайомо? Тоді ця пропозиція для вас – навчання за професією «Електрогазозварник судновий».

Навчання стартує 7 листопада 2022 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За 2,5 місяці ви отримаєте як теоретичні навички роботи, так і практичні.

Цікаво? Деталі у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.