Жителям та підприємцям Надлацької територіальної громад

Дата: 01.11.2022 15:02

Фото без опису                                                                                                           УВАГА!!!

Як повідомлялося раніше, через значні руйнування енергетичної інфраструктури по всій Україні, НЕК «Укренерго» запровадила стабілізаційні відключення електроенергії в Кіровоградській області ввели обмеження на споживання електричної енергії для жителів області.

Прийнято рішення, що жителям та підприємцям області необхідно зменшити використання електроенергії.

«Обов’язок кожного – максимально обмежити використання електроенергії. Цедопоможе стабілізувати енергосистему, а також мінімізує можливість вимушеного вимкнення світла».

Жителям області рекомендовано зменшити користування енергозатратними приладами: пральними машинами, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами, електрочайниками та електроплитами. Необхідно також вимикати зайве світло в приміщеннях, перенести господарські роботи на денний час.

Підприємцям, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності обов’язково обмежити споживання електроенергії. Зокрема мова йде про вимкнення зовнішнього освітлення,освітлення зовнішньої реклами, LED-екранів та ілюмінації, зміни графіку роботи енергозатратних приладів і механізмів.