A A A K K K
для людей із порушенням зору
Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи можуть роботодавці при доборі працівників висувати вимоги щодо досвіду роботи?

Дата: 29.09.2022 16:10
Кількість переглядів: 29

 

Чи можуть роботодавці при доборі працівників висувати вимоги щодо досвіду роботи?

 

Так, можуть.

Нагадаємо, що відповідно до норм законодавства про зайнятість населення роботодавці мають право проводити добір працівників безпосередньо або через Державну службу зайнятості.

Разом з тим роботодавці мають враховувати, що громадянам гарантується захист від необгрунтованої відмови у найманні на роботу.

Роботодавцям забороняється висувати будь-які вимоги дискримінаційного характеру в оголошеннях про роботу та під час проведення добору працівників. Однак вимоги до претендентів на робоче місце щодо досвіду роботи не є дискримінаційними.

Більше того,  форма звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” (пункт 1.12 Відомості про вакансію(ї)) передбачає можливість зазначення інформації про досвід роботи за професією/посадою.

Примітка. Ознайомитись з інформацією про ключові тенденції, що формують ринок праці (у тому числі з вимогами роботодавців до професійних навичок, підкріплених досвідом роботи), можна на вебсторінці Національного агентства кваліфікацій. Посилання тут http://surl.li/ddmsg

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь