Вітаємо усіх з Днем конституції!

Дата: 28.06.2022 16:00

Сьогодні 28 червня. Цікаво, а чи всі знають що сьогодні за день? Правильно, сьогодні День Конституції України!

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. До 1996 року використовували Конституцію Української Радянської Соціалістичної Республіки. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

З приводу цього у нашому закладі сьогодні відбулася цікава інтелектуальні гра "Перехрестя мудрого закону", під час якого присутні діти отримали нові цікаві знання та поглибили уже набуті.

З дітьми було проведено правознавчу абетку "Я українець! І в мене є право!", гра "Спіймай правило", правовий лабіринт "Знаємо права, виконуємо обов'язки". А перевірити свої знання вони змогли за допомогою правового тесту та віртуальної вікторини.

Загалом була приємна атмосфера і наші юні читачі залишилися з приємними враженнями.

Чекаємо вас наступного разу!