A A A K K K
для людей із порушенням зору
Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Питання – відповіді Чи може бути наданий мікрогрант для створення власного бізнесу?

Дата: 20.07.2022 15:30
Кількість переглядів: 12

Питання – відповіді

Чи може бути наданий мікрогрант для створення власного бізнесу?

 

Нагадаємо, у попередніх матеріалах рубрики «Підтримка_підприємництва» йшла мова про грантову програму підтримки власного бізнесу.

Так, дійсно, отримувачем мікрогранту може бути фізична особа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність і бере на себе зобов’язання зареєструватися фізичною особою — підприємцем або створити юридичну особу. Це передбачено пунктом 8 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Примітка. Ознайомитися з інформацією про отримання мікрогранту можна на вебсторінці Державного центру зайнятості у рубриці «Роботодавцям» - «Мікрогранти» за посиланням https://cutt.ly/MLZtu5i


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь