Стати молодшою медсестрою чи медбратом лише за 2,8 місяців цілком можливо

Дата: 18.07.2022 14:41

Стати молодшою медсестрою чи медбратом лише за 2,8 місяців цілком можливо

У період воєнного стану в країні однією із затребуваних професій є саме медичні працівники.

У безробітних громадян є можливість за короткий термін опанувати усі необхідні знання та навички, аби здобути професію «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

Якщо ви людина з добрим та чуйним серцем і завжди хотіли допомагати людям, то запрошуємо на навчання, яке стартує 21 липня 2022 року.

Навчання проходитиме на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За 2,8 місяців ви навчитеся доглядати за пацієнтами, які проходять лікування або обстеження, здійснювати індивідуальний догляд за важкохворими, надавати допомогу під час травматичних пошкоджень, готувати дезинфікуючі розчини, проводити нескладні медичні маніпуляції тощо.

Для безробітних громадян, які зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація щодо організації професійного навчання, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості  у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1