Культурне дозвілля дітей Надлацької громади "Літо - 2022 року: разом до Перемоги!"

Дата: 20.06.2022 15:08

9 червня відзначається Міжнародний день друзів! За всю свою історію це свято поки що так і не стало офіційним, але щороку набуває все більшої популярності.

В переддень цього свята у Кальниболотській сільській бібліотеці було організовано зустріч із нашими молодшими друзями-читачами в рамках творчої акції "Миру, Радості, Добра - рідній Україні". Для них було проведено пізнавально-розважальний захід під гаслом "Діти України за мир!"

Наші маленькі читачі активно відгадували питання казкової вікторини, грали в ігри, проявили свою фантазію складанням цікавих казок та обіграли їх за допомогою пальчикового театру.

Не менш цікавим був майстер-клас по виготовленню птаха-символа України - Лелеки. Діти з радістю і натхненням долучилися до його виготовлення. Також малюки мали змогу показати свою творчість у виготовленні листівки нашим захисникам.

Продовжили показ своїх талантів наші читачі уже надворі, під ласкавим сонечком. Там вони малювали свої мрії... Та на цьому все не закінчилося. В кінці зустрічі всі дітки мали змогу показати свої хореографічні таланти, навички під час танцювального флешмобу "Сонце нам сяє".

За свою активність дітки отримали невеличкі солодкі подаруночки.

Щиро дякуємо вам, дітки, що розділили з нами цей день! З вами було весело! Адже ви заряджаєте своєю дитячою позитивною мега-енергією надовго!

‌І від себе хочемо побажати вам тільки вірних надійних друзів з якими зможете розділити всі ваші важливі миті життя, всі мрії та секрети!

Фото без опису   Фото без опису

В селі Тимофіївка відбулась творча година "Миру, радості, добра - рідній Україні" та бібліомайданчик "Стежками книжкового літа".

Фото без опису   Фото без опису

У селі Надлак діти подорожували в історію села відвідавши місцевий сільський музей.

Фото без опису   Фото без опису

Любов Левицька підтримала обласну акцію «Миру, Радості, Добра- рідній Україні!»

В ній взяли участь діти, гості та вимушено переселені.

Дуже дякую всім хто прийняв участь в цій акції та доклав часточку своїх зусиль, тепла для перемоги і миру в Україні.

Всі учасники отримали масу емоцій та позитивнтх вражень.

Ми не зірки,а всього лиш художня самодіяльність Надлацького БК.

Дякуємо солдату за спокій і ранок, за те, що ми вдома зустріли світанок!!!

Фото без опису   Фото без опису

У селі Вільшанка було організовано захід "Українські смаколики", на якому відбулося знайомство дітей з виготовлення український вареників, а також частування їх.