Дата: 03.06.2022 14:33

У середу, 1 червня, у багатьох країнах світу, включаючи Україну, святкують Міжнародний день захисту дітей. Перший день літа – це нагадування  про те, на скільки важливим є захист прав дитини, їхньої радості та  надій на мирне майбутнє. Усі дорослі повинні пам’ятати про те, що кожен хлопчик і кожна дівчинка,  повинні жити у світі з гарними можливостями, що діти – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні.

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Бібліотеки та клуби Надлацької сільської ради долучилися до проведення заходів присвячені до цієї дати.