Питання – відповіді Які зміни відбулися у правовому полі щодо посилення захисту прав працівників?

Дата: 30.05.2022 10:30

Питання – відповіді

Які зміни відбулися у правовому полі щодо посилення захисту прав працівників?

Під час дії воєнного стану Верховна Рада України продовжує проводити законотворчу роботу, спрямовану на врегулювання правових відносин.

Так, відсьогодні набрав чинності Закон України від 12.05.2022 № 2253-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників».

Вищезазначеним Законом внесено зміни, у тому числі до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про зайнятість населення».

З цими змінами можна ознайомитися на вебсторінці Верховної Ради України за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2253-20#Text

Більш детальні роз’яснення про новації ми будемо розміщувати на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбуці під загальними хештегами #Правовий_порадник_шукача_роботи,  #Електронний_кадровий_клуб та #питання_відповіді #служба_зайнятості