Електрогазозварник: здобувайте професію за підтримки служби зайнятості

Дата: 26.05.2022 09:54

Електрогазозварник: здобувайте професію за підтримки служби зайнятості

Ви хочете стати фахівцем, який здійснює зварювання різних виробів з металу, а ще бути затребуваним на ринку праці? Майстерності у цій справі набути допоможе державна служба зайнятості, яка організовує професійне навчання за професією «Електрогазозварник».

Розпочинається навчання 30 травня 2022 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, триватиме 6 місяців.

Умови направлення на навчання:

• повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.

Варто зауважити, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація, деталі дізнавайся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за                                      тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Станом на 26 травня підприємства Кіровоградщини потребують 12 електрогазозварників.