15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.

Дата: 17.05.2022 09:22

З метою вшанування жертв політичних репресій бібліотеки Надлацької сільської ради долучилися до проведення тематичних заходів. У бібліотеках були оформленні тематичні виставки для відвідувачів, які мали змогу ознайомитися зі страшними фактами подій тих років. На будинках і спорудах органів влади були приспущенні державні прапори.

Фото без описуФото без опису

Сьогодні росія знову намагається повторити страхіття Великого терору на українській землі.  Закатовані Буча, Гостомель, Ірпінь, Маріуполь… Фільтраційні табори та примусові депортації .

Український народ героїчно став на захист своєї країни та всієї Європи, всього цивілізованого суспільства. Ми боремося не лише за власну свободу і суверенітет. А й за те, щоб у світі не було більше місця жахам, які чинить наразі росія.

З нами правда, Україна переможе!