День пам’яті та день перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 10.05.2022 10:33

8 травня Україна разом із європейськими країнами відзначає День пам’яті та день перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Скільки б не минуло років, память про великий подвиг воїнів-захисників житиме!

У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.Згадуємо мирних жителів, які стали жертвами воєнного лихоліття. Згадуємо полонених, яких винищували у таборах смерті. Згадуємо, хто був насильно вивезений на примусовій роботи. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.               Стійкість, самовідданість,жертовність старшого покоління на полі бою та трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом - істинний приклад патріотизму для нащадків. Особливо сьогодні,коли Україну її цілісність та незалежність захищають вже онуки та правнуки воїнів визволителів.

Саме тому ці травневі дні, в яких переплелися радість і туга, мають об'єднати усіх, дл кого мир, незалежність та територіальна цілісність держави є найвищими цінностіми.

Низький уклін тим, хто захищав Україну від німецької агресії.Дякуємо нашим воїнам, що захищають Україну сьогодні! Слава Героям!

З поваглю сільський голова Надлацької громади                                    Руслан САДІКОВ