26 квітня 2022 року минає 36 років з дня найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 27.04.2022 10:28

Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України, у всенародній пам’яті і в людських серцях. Ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії, ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю, наш народ. Серед них були і наші земляки: Сіденко Василь Максимович, Цабій Анатолій Іванович, Васільєв Петро Петрович, Монько Сергій Анатолійович, Лесів Василь Миколайович, Яцола Микола Юрійович, Новак Ігор Іванович.

Подвиг цих людей, які проживають на території сіл нашої громади назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу!

Довічна вдячність усім хто відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю!

Бібліотеки громади долучилися до "Дня пам'яті", який відзначається щорічно.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

З повагою сільський голова Садіков Руслан Юрійович, депутатський корпус та виконавчий комітет Надлацької сільської ради.