Дата: 25.04.2022 13:04

Відповідно до розпорядження сільського голови від 14 квітня 2022 року № 80 «Про психологічну підтримку внутрішньо переміщених осіб», з метою надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам під час переживання втрати, гострого стресу, при психотравмуючій події, на території Надлацької громади для надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам залучені практичні психологи закладів загальної середньої освіти Надлацької сільської ради:

РУДЬ Олена Олександрівна, практичний психолог КОЗ «Надлацький ЗЗСО» (0975414856);

ШКУРЕНКО Ірина Володимирівна, практичний психолог Кальниболотського ЗЗСО КОЗ «Надлацький ЗЗСО» (0672823193).

За вищезазначеними телефонними номерами внутрішньо переміщені особи можуть звернутися для отримання психологічної допомоги.

Також у Кіровоградській області створений Обласний психологічний хаб. Місцем роботи Обласного психологічного хабу є приміщення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» за адресою: м. Кропивницький, вул. Вокзальна, 14, контактний номер телефону: 0661573310.