У квітні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Дата: 01.04.2022 14:05

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

Так, у квітні додзвонювачів консультуватимуть:

07 квітня 2022 року – начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Олена Миколаївна Пархоменко;

14 квітня 2022 року – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Ганна Георгіївна Арутюнян;

21 квітня 2022 року – заступник начальника головного управління Олена Яківна Романченко;

28 квітня 2022 року – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян Лариса Леонідівна Прохоренко.

Нагадуємо, що у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області ЩОДНЯ діють прямі телефонні “гарячі” лінії. Фахівці управління обслуговування громадян за номерами (0522) 33-04-41, 050-874-28-63, 097-988-98-68 оперативно нададуть вичерпну інформацію з питань пенсійного спрямування.

Людмила СОРОКА, начальник управління

адміністративного забезпечення