A A A K K K
для людей із порушенням зору
Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Питання – відповіді Чи можуть залучатися безробітні до суспільно корисних робіт?

Дата: 30.03.2022 09:23
Кількість переглядів: 24

Чи можуть залучатися безробітні до суспільно корисних робіт?

 

Відповідно до статті 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” під час воєнного стану може запроваджуватися трудова повинність для працездатних осіб з метою виконання робіт, що мають оборонний характер, та можуть залучатися такі особи до суспільно корисних робіт.

Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (із змінами). Пунктом 5 цього Порядку передбачено, що до суспільно корисних робіт можуть залучатися безробітні та інші незайняті особи.

 Пунктом 30 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (із змінами, у тому числі внесеними постановою від 19.03.2022 № 334 (набрала чинності 22.03.2022)), визначено, що відмова від виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану є підставою для припинення реєстрації безробітного.

Детально з постановою № 753 є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України.

https://is.gd/U7RXd6

 

#Правовий_порадник­­­­_шукача_роботи

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь