Про державне регулювання цін

Дата: 24.03.2022 10:16

Інформуємо, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року №311 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236", згідно з якою:

1. внесено зміни до переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, та на які запроваджено державне регулювання цін шляхом декларування зміни роздрібних цін, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №341 "Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення" (далі - постанова 341), зокрема: абзац восьмий викладено в редакції: "Птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої)" та абзац сімнадцятий: "Олія соняшникова рафінована";
  2. у постанові Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 замість виключеного абзацу другого пункту 414 постанову доповнено пунктом 4112 , згідно з яким на період дії карантину, але не довше ніж до 30 квітня 2022 року, на продовольчі товари, визначені абзацами третім, п’ятим - восьмим, шістнадцятим і сімнадцятим переліку товарів затвердженого постановою 341, граничний рівень торговельної надбавки (націнки) встановлено у розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу.