Про внесення зміни до переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах

Дата: 23.03.2022 15:21

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до абзацу третього пункту 8 розділу I переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 (ЗП України, 1996 р., № 18, ст. 501; Офіційний вісник України, 2005 р., № 36, ст. 2192; 2016 р., № 77, ст. 2567), доповнивши його після слів “медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами” словами “(крім періоду дії воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях)”.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ