Підключення до платформи "Допомога"

Дата: 17.03.2022 14:43

Доброго дня!

Держпродспоживслужба(ДПСС) спільно із командою Banza, за сприяння Офісу Президента України та профільних центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ), запускає централізовану платформу для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги.

Платформою передбачений автоматизований прийом та співставлення запитів та пропозицій щодо допомоги. В режимі онлайн тепер можна відслідкувати терміни та статуси виконання завдань, отримати всю необхідну аналітику для скорочення термінів доставки гуманітарних вантажів тим, хто потребує цього найбільше. «ДПСС: Платформа допомоги – це сучасна система, яка допоможе збільшити ефективність взаємодії ОДА (обласних державних адміністрацій), ЦВА (цивільно-військових адміністрацій), виробників та постачальників продукції із волонтерськими організаціями. Це прискорить процес прийняття рішень, зекономить державні кошти та зробить процес прозорим», - зазначив виконуючий обов?язки Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк.

Є велике прохання  Держпродспоживслужби допомогти відпрацювати з Вашими  підприємствами питання підключення до платформи допомоги.

Інструкція додається.

Доведіть її до відома потужностей ОР.

Пріоритети:

1. Виробники/Переробники продуктів харчування.

2. Фермерські та с/г підприємства.

3. Транспортні компанії.

4. Магазини та торгові мережі.