Стан ринку праці по Новоархангельській філії Кіровоградського ОЦЗ станом на 1 березня 2022 року

Дата: 16.03.2022 16:24

Стан ринку праці по Новоархангельській філії

Кіровоградського ОЦЗ станом на 1 березня 2022 року

Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на фахівців (6%), на кваліфікованих робітників в сфері сільського господарства  (64%), на професіоналів (7%), на працівників сфери торгівлі та послуг (11%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання (12%).

Станом на 01 березня 2022 року на обліку в службі зайнятості перебувало 762 безробітних громадян, з яких 48% складали жінки, 24% – молодь віком до 35 років, 23% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Протягом січня-лютого 2022 року статус безробітного мали 894 особи. Статус безробітного безпосередньо у лютому 2022 року отримали 54 особи.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-лютого 2022 року працевлаштовані 29 осіб безробітних громадян.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 20 осіб.

2 особи проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості, рівень охоплення професійним навчанням становив 4,7% (по області – 5,3%).

За 2  місяці 2022 року кількість вакансій зареєстрованих у базі даних Новоархангельської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 44.

Станом на 01 березня 2022 року 846 осіб отримували допомогу по безробіттю.