Дата: 11.02.2022 09:47

Для дитини, позбавленої батьківського піклування із села Покровка придбали житло. З метою розв’язання житлових та майнових проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в країні діє програма забезпечення житлом «статусних дітей» та осіб з їх числа.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року №615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будиночків» та відповідно до порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Беліченко Микола Юрійович, який перебував на первинному обліку в службі у справах дітей Надлацької сільської ради та на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, отримав грошову компенсацію від держави та за сприяння сільської ради придбав житло, яке буде належати йому на праві власності.

04.02.2022 року службою у справах дітей Надлацької сільської ради разом із заступником сільського голови Лисенко Русланом Олександровичем, було вручено пакет документів на право власності житла.

Наразі Микола проживатиме у власному комфортному будинку.